Slide Płytki podłogowe Płytki łazienkowe Płytki elewacyjne Płytki skrojone
na miarę Twoich potrzeb
Sprawdź naszą ofertę!
Slide Płytki łazienkowe premium  Zaaranżuj swoją łazienkę Odwiedź nasz salon! Slide Sprawdź naszą ofertę płytek na elewację Elewacja, która zachwyca Odwiedź nasz salon!

After2 – niezawodna pomoc przy pracach wykończeniowych

Już od 1998 roku pomagamy klientom w kreowaniu ich wymarzonych wnętrz! W naszej ofercie znajdziesz zarówno płytki podłogowe, łazienkowe, a także płytki elewacyjne. Dzięki temu z pewnością wybierzesz dla siebie idealne rozwiązanie, które doda charakteru Twoim wnętrzom!

Nowoczesne wzornictwo 

Starannie dobrany asortyment to nasz priorytet! W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze propozycje, które cieszą oczy estetycznym wzornictwem oraz gwarantują jakość premium.

Jakość, która Cię zachwyci 

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa doskonała jakość produktów wykończeniowych. Gwarantujemy więc najwyższą klasę premium, wytrzymałość oraz solidne rozwiązania, które cieszą przez długie lata! 

Obsługa na medal 

Działamy na terenie całej południowej Polski, w tym głównie na terenie takich miast jak Katowice oraz Mysłowice. Potrzebujesz pomocy z doborem rozwiązań? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jakich płytek potrzebujesz?

Wybierz i przeczytaj, co możemy Ci zaoferować! W After2 znajdziesz najbardziej nowoczesne rozwiązania oraz wzornictwo, które Cię zachwyci!

Możesz nam zaufać!

Od wielu lat prężnie nawiązujemy liczne relacje biznesowe z wiodącymi na rynku producentami. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się najlepszymi rozwiązaniami na wyciągnięcie ręki! Oferujemy produkty renomowanych firm, między innymi:

Masz pytania? Skontaktuj
się z nami poprzez wygodny
formularz kontaktowy!

Zadaj nam pytanie — z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Czekamy na Twoją wiadomość, odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe!