Slide Zaaranżuj swoje wnętrza z After2 Dowiedz się o nas więcej

Wspólnie zadbajmy o Twoje wnętrza

Czy wiesz, że już od 1998 roku pomagamy naszym klientom w kreowaniu ich wymarzonych przestrzeni mieszkalnych oraz firmowych? Lata doświadczeń oraz współpracy z najlepszymi markami w Polsce oraz za granicą sprawiają, że możesz nam zaufać!

Dlaczego After2?

Uwielbiamy piękno i wygodę

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty, które łączą w sobie obie te cechy. Wiemy, że są one dla Ciebie naprawdę ważne!

Nie chodzimy na skróty

W After2 zawsze możesz liczyć na specjalistyczną poradę. Doradzamy, dokonujemy pomiarów oraz zapewniamy produkty na najwyższym poziomie!

Pracujemy z najlepszymi

W naszej ofercie znajdziesz produkty wyłącznie sprawdzonych producentów. Dzięki temu możemy możemy zagwarantować Ci ich najwyższą jakość oraz nienaganne wykonanie!

Odwiedź nasz salon!

Na ponad 280 metrach kwadratowych przedstawiamy bogatą ofertę naszych produktów oraz materiałów do ich montażu i wykończenia. W naszym salonie znajdziesz wyłącznie materiały czołowych polskich i zagranicznych producentów. Oprócz bogatej oferty dostępnej stale w naszym magazynie, możemy sprowadzić specjalnie dla Ciebie indywidualne towary na zamówienie!

Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych produktów, rozwiązań, aranżacji bądź marek, z którymi współpracujemy? Zadaj nam pytanie – z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.