Slide Poznaj nas bliżej Już od 1998 roku pomagamy
naszym klientom w kreowaniu
ich wymarzonych wnętrz!

Mamy płytki Twoich marzeń! 

Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. Głównym priorytetem naszej firmy jest wysokiej klasy obsługa klienta, spełnienie jego potrzeb, uzyskanie całkowitej satysfakcji oraz nawiązanie relacji, które pozwolą nam cieszyć się zaufaniem naszych partnerów handlowych.

Dlaczego After2?

Nowoczesne wzornictwo 

Starannie dobrany asortyment to nasz priorytet! W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze propozycje, które cieszą oczy estetycznym wzornictwem oraz gwarantują jakość premium.

Jakość, która Cię zachwyci 

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa doskonała jakość produktów wykończeniowych. Gwarantujemy więc najwyższą klasę premium, wytrzymałość oraz solidne rozwiązania, które cieszą przez długie lata! 

Obsługa na medal 

Działamy na terenie całej południowej Polski, w tym głównie na terenie takich miast jak Katowice oraz Mysłowice. Potrzebujesz pomocy z doborem rozwiązań? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Spotkajmy się w salonie!

Odwiedź nasz salon sprzedaży detalicznej i sprawdź naszą szeroką gamę nowoczesnych aranżacji, zaprojektowanych
na bazie wysokiej jakości polskich produktów, które mogą stać się inspiracją dla stworzenia własnych, wymarzonych wnętrz.

Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide
Obecni tam projektanci gotowi są pomóc Ci zarówno na etapie planowania, jak i doboru odpowiedniego rodzaju, ilości, a nawet koloru płytek i innych produktów wykończeniowych.